GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

Aşağıda verilen Gizlilik Şartnamesi, SPİL TEKNOLOJİ Bilişim İnternet ve Web Tasarım Hizmetleri Özel Eğitim Öğretim Kurumları ve Danışmanlık Elektrik Elektronik İnşaat Gıda İmalat İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne ('Şirket') ait (“tarafımız” veya “tarafımıza ait”) Internet sitesi www.olexi.com'u ('Web Sitesi') ve hizmetlere ('Hizmetler') erişim ve bunları kullanımınıza dair gizlilik koşullarını düzenleyen hükümlerdir.

Web Sitesini ve Hizmetleri kullanmak suretiyle Şirket'e firma kaydı bilgileri, zengin medya dosyaları ve veriler sağlamış olacaksınız. Size ait bilgilerin tam sahipliği tarafınızda kalacaktır. Söz konusu bilgilerin herhangi bir kısmı üzerinde sahiplik hakkı iddiamız bulunmamaktadır. İşbu Şartname, Hizmetlerin yerine getirilmesi ve firma bilgilerinizi yayınlamak istediğiniz üçüncü taraf platformlarla bu bilgilerin paylaşımı haricinde, bilgileriniz üzerinde herhangi bir tasarruf ve fikri mülkiyet hakkını tarafımıza sağlamamaktadır.

Alışveriş işlemlerinizin yürütüldüğü sunucular ('server') ve diğer donanımlar, güvenilirlikleri sürekli test edilmekte olan güvenlik duvarlarına ('firewall') ve ağ güvenlik sistemlerine sahiptir. Bu, donanımlar aynı zamanda en güvenli yazılımlarla çalıştırılırlar.

www.olexi.com’da alışverişiniz yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü, 256 bitlik SSL ('Secure Sockets Layer') şifreleme teknolojisiyle sağlanır. SSL ('Secure Sockets Layer'), halen dünyada en yaygın olarak kullanılan şifreleme teknolojisidir. SSL teknolojisiyle taşınan veriler önce şifrelenir, daha sonra ise sadece güvenilirlik sertifikası ve anahtarı olan bir kurumun sisteminde deşifre edilerek çözülebilir. Bir başka deyişle SSL, gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Her iki tarafta da doğrulama yapılır ve işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. 256 bitlik SSL ile şifrelenen girdiğiniz her bir veri parçasının daha sonra deşifre edilip çözülebilmesi için 256 değişik şifrenin denenmesi ve çözüldüğü zaman da anlamlılığını yitirmemiş olması gereklidir. Bir sanal mağazanın, SSL teknolojisi alabilmesi, ancak bu kuruluşun ayrıntılı incelemelerinden sonra mümkün olabilmektedir. www.olexi.com’de SSL teknolojisi kullanılmaktadır.

Alışveriş yaparken, gönderdiğiniz bilgilerin şifrelendiğini sayfanın Internet adresinin 'http'den 'https'e dönüşmesinden anlayabilirsiniz. www.olexi.com 'da alışveriş yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgileri, bilgisayar sistemimize girmeden doğruca kullandığınız kredi kartının ait olduğu bankanın sistemine yönlendirilir. Dolayısıyla, sistemimizde kredi kartı bilgilerinin tutulması söz konusu değildir.

www.olexi.com 'da alışveriş yaparken girdiğiniz kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt ederiz.

İŞBU ŞARTNAME, WEB SİTESİ, TÜRKİYE CUMHURİYETİ YASALARINA TABİ OLACAKTIR. İŞBU ŞARTNAME VEYA WEB SİTESİ VE HİZMETLERİN KULLANIMI İLE İLGİLİ VEYA BUNLARDAN KAYNAKLI DOĞABİLECEK HER TÜRLÜ ANLAŞMAZLIK KONUSUNDA HER TÜRLÜ HÜKME TÜRKİYE MAHKEMELERİ MÜNHASIRAN YETKİLİDİR.